Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti.

Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti.’ İn uzmanlık alanı, basit gibi görünen ancak çok kompleks bir yapıya sahip olan iç tabanlardır.1999 yılında özel sünger iç tabanlarla sınırlı olan üretimimiz, bugün farklı yöntemlerle çok sayıda malzemenin şekillendirilmesi ile oluşan ürün yelpazemiz sayesinde ayakkabı sanayisine renk katacak düzeye gelmiştir. Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti., hem Türkiye’de hem de dünyada bir çok ayakkabı markasının başarısında rol oynayan gizli kahramandır.

Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti. üretim tesisleri, İstanbul’da 4.000 metrekare, Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nde ise 18 dönümlük alan üzerinde 6.000 metrekare, tek kat kapalı alanda, son teknoloji makinelerle donatılmış modern bir tesis olarak sünger, ayakkabı iç tabanları üreterek sizlere hizmet vermektedir.

Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti. olarak amacımız, markanızı hem yerel hem de evrensel trendlerin ötesine taşıyacak güçte, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bütünüyle size özel hizmet sunmaktır. Yenilikçi ve inovatif kimliğimizin bir yansıması olarak önceliğimiz, fikirlerinizi en hızlı şekilde anlayıp, analiz ederek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak iç tabana dönüştürebilmektir.

Günlük 60.000 çift P.U enjeksiyon, 40.000 çift özel sünger, 35.000 çift E.V.A, P.E. ve keçe iç taban üretim kapasitesine sahip olan tesislerimizde, ayrıca lateks laminasyon, alevli laminasyon, film laminasyon yöntemleri ile astarlık kumaş üretilmektedir. Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti. üretim tesisleri, entegre tesisler olup, iç taban için ihtiyaç duyulan her prosesi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Tasarım aşamasından, kalıp yapımına, laminasyon işleminden, ürünün ihtiyaç duyduğu şekillendirme işlemine, ürün etiketlerinin üretiminden, iç taban uygulamasına kadar tüm prosesler ve kullanılan her tür ham madde Aktif

Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti. kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir.

Ülkemizde ve dünyada, ayakkabı sanayisinde her geçen gün artan kaliteli ürün talebine destek olabilmek için, tesislerimizi değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmek en büyük amacımız. Bu yüzden sizlerin iç taban konusunda mutfağınız olmaya talibiz. Ayakkabı piyasası her geçen gün yeni fikirlere ve projelere ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Devamlılık gösteren iş birliği ve bilgi paylaşımı ile başarılı projelere imza atmanın siz değerli müşterilerimizin desteği ile mümkün olacağı inancındayız. Bu nedenle yeni kataloğumuzda ürünlerimizi beğenilerinize sunmak, model çalışmalarınızda bir kaynak oluşturmak ve yeni modelleri keşfetmenize yardımcı olmak için Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti. olarak daima hizmetinizdeyiz.

ABOUT OUR FIRM Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti.

Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti. is an insole specialist. We use materials that at first glance are quite simple but in fact have a very complex composition. Our production began in 1999 with special foam insoles and has been expanding ever since. Today our product range has reached a level where it can put a new face on the shoe business by forming various materials with different methods. Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti.is the unsung hero behind the success of many of the world’s and Turkey’s best known shoe labels.

One of our production center in İstanbul is 4,000 square-meter factory. Our second production center is in Karabük Organized Industrial Site at the Black Sea Region which lies on an 18-decare field, is a 6,000 square-meter, monolayer indoor building housing the latest machines.

Here at Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti., our aim is to provide you with personalized service in accordance with your needs, capable of carrying your name beyond and keeping you at the forefront of regional and global trends. As part of our innovative and enterprising identity, our priority is to understand your ideas instantly, analyse them and transform your needs into an insole.

At our facilities, we have the capacity to produce 60,000 pairs P.U. injection, 40,000 pairs special foam, 35,000 pairs E.V.A., P.E. and felt insoles daily, as well as shoe lining, by using latex lamination, flaming lamination and film lamination. Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti.production facilities are all integrated and every step of the process that needs to be completed to make an insole can be taken care of here. The entire process is quality controlled by Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti.from the raw materials phase, to designing and moulding, lamination to forming, producing a label to implementing an insole.

We also aim to shape our facilities based on our customers’ need to satisfy the demand of the shoe market for more products each day. That is why we are very eager to become your base (or as we like to say in Turkey, “kitchen”) for the insole. The shoe market generates a need new ideas and projects every day. We believe that through persistence, collaboration and information sharing, it is possible for us to start successful projects with your valuable support. That is why, here at Aktif Poliüretan San.Tic.Ltd.Şti., we would like to present our products in our new catalogue to create a source for your model studies and allow you to discover new models.